fb

Praca w firmie INTB

Serwisant sieci internetowej

Obowiązki na stanowisku pracy:

- czuwanie nad poprawnym działaniem sieci

- diagnozowanie i usuwanie usterek sieciowych

- obsługa serwisowa infrastruktury sieciowej i abonentów sieci

- konsultacje osobiste oraz telefoniczne z abonentami

- konfiguracja sprzętu informatycznego

- przyłączanie abonentów do sieci

- praca również na wysokości używając zabezpieczeń (dachy budynków)

Nasze oczekiwania:

- praktyczna znajomość zagadnień sieciowych LAN, WLAN

- praktyczna znajomość obsługi i konfiguracji komputerów oraz urządzeń sieciowych

- umiejętność rozwiązywania problemów komputerowych i technicznych

- zdolność logicznego myślenia - samodzielność, dokładność

- komunikatywność, praca w zespole

- dyspozycyjność

- wysoka kultura osobista (kontakt z klientem)

- dodatkowym atutem będzie znajomość systemów Mikrotik i/lub Linux oraz doświadczenie zawodowe

- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia

- możliwość zdobycia doświadczenia

- pracę w zgranym młodym zespole

Przekonaj nas listem motywacyjnym, że to właśnie Ty jesteś odpowiednią osobą na

na stanowisko Serwisanta sieci i wyśli go nas wraz ze swoim CV na adres

rekrutacja@intb.pl

z nagłówkiem w tytule „PRACA – Serwisant sieci internetowej”

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Oferta powinna zawierać CV,

list motywacyjny oraz klauzulę o ochronie danych osobowych: ,,Wyrażam zgodę na

przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do

realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych

osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez

INTB Sebastian Pierzchała z siedzibą w Bodzentynie."